Mi-e dor să completez integrame
Mai știți integramele alea pe hârtie, cu pătrățele albe în sus și în jos? Sigur că le știți. Completatul de integrame e o activitate care se pierde, încet-încet, în negura vremii. Cred că CFR ar trebui să susțină această activitate, căci într-un vagon de tren am văzut ultima dată o revistă de integrame. Mi-e dor … Citește mai mult