Câteva impresii despre EasyEngine v4
Dacă ați mai trecut pe aici, probabil știți că am mutat acest blog pe un VPS. Am învățat câte ceva despre SSH, nginx și alte chestii, cât să nu rămân cu ochii în soare atunci când stric una, alta… Partea bună e că există EasyEngine. Două linii de cod în consola SSH și ai un … Citește mai mult