Eu nu schimb tema de pe blog. Deocamdată.

De ce folosesc Genesis Framework

Tema de pe blog se numeşte Copyblogger 2 şi e o temă-copil Genesis Framework. Adică tema asta – Copyblogger 2 – doar modifică culorile şi alte chestii minore, însă toată treaba o face Genesis Framework. Şi o face bine.

Uite, împărţirea acestui articol în două a fost făcută foarte uşor de Genesis Framework. Puteam să îl împart în trei. Chiar urmează să mă joc mai mult cu posibilitatea de paginare a articolelor. De aceea, cel puţin deocamdată, nu schimb tema de pe blog.

7 comentarii la „Eu nu schimb tema de pe blog. Deocamdată.”

  1. Vasile frumusel blog si articole ai dragule aici, stii o gramada la varsta ta poate si niste tutoriale video ar fi utile ce zici? Ms de informatii.

    Răspunde

Lasă un comentariu