De la 90 la 150 de lei pentru transport gratuit

Abia astăzi am observat că eMAG nu mai oferă transport gratuit pentru comenzile mai mari de 90 de lei, ci pentru cele de peste 150 de lei.  

Din câte am înţeles, chestia asta e de cel puţin trei săptămâni. Eu nu ştiam. 🙂  

Costul transportului pentru comenzile ce nu depăşesc 150 de lei este de 12 lei. Chiar şi aşa, 12 lei este una dintre cele mai mici sume percepute pentru livrarea produselor prin curier.  

De la 90 la 150 de lei pentru transport gratuit  
Sursa imaginii: ofertesipromotiionline.blogspot.com

7 comentarii la „De la 90 la 150 de lei pentru transport gratuit”

  1. Comentariul nu a putut fi adăugat! 🙁

    Ai folosit cuvinte nepermise, marcate ca spam!
    Apăsaţi tasta „înapoi" pentru a revizui comentariul introdus. Mulţumim pentru înţelegere.

    Nu ma mai chinui sa mai scriu, scuze! 🙂

    Răspunde
    • Filtru antispam. Dacă îl scot, mă umplu. Uite ce „cuvinte nepermise" am:

      url=','</ a>','</a>','a href','fuck','reklamy','drug','viagra','outlet','benefit','5iNG.com','pharmaceut','wholesale','against','pay','.cfm','order','Louis Vuitton','also','stomach','people','egg','shoes','buy','westwood' şi 'coins'.

  2. Nu am folosit absolut nimic de acolo, era doar un link parlit inspre pagina unde dadeam vestea asta acum 2 saptamani cred … am dat back … a disparut tot … scuze da scrisesem ceva … cat eram intr'o mica pauza la munca, nu imi permiteam sa o iau de la capat si oricum nici sa imi fi permis nu prea fac asta din principiu mai ales pe un blog unde am schimb de link’uri si teoretic sunt “de incredere”. 🙂

    Daca vrei sa te feresti de nasoale foloseste cu incredere Akismet, un serviciu superb si gratuit care il folosesc de cand eram mic. Nu scapa nimic din ce e spam si al naibi “invata” sa filtreze din ce in ce mai bine in timp … iar in rest de acolo poti filtra orice fara a iti mai bate capul cu altceva. 🙂

    Răspunde
    • Eu m-am trezit mai târziu… cu vreo două săptămâni decât tine. 🙂

      Am scos filtrele şi am reinstalat Akismet. E mai mişto decât era anul trecut.

Lasă un comentariu