Vreau iPhone 7.  Sau 7 Plus. Astăzi, dacă se poate! 

Astăzi am fost în municipiu. În Municipiul Rădăuți, mai exact. Nu știu dacă îmi place Rădăuțiul pentru că în certificatul meu de naștere apare acest oraș, știu doar că-mi place când ajung acolo. Nu am plecat la plimbare, ci să rezolv o treabă. Îți zic în cele ce urmează. Am fost la Flanco Rădăuți. Un … Citește mai mult