Am comandat un pix de-un leu de pe eMAG
Am cumpărat diferite lucruri de pe internet în ultima perioadă, iar eMAG rămâne principalul magazin online de unde am făcut și o să fac cumpărături. Totul ok deocamdată, cu livrarea la EasyBox nu am avut probleme, însă unele campanii de pe eMAG nu le înțeleg. Una dintre aceste campanii se numește “Multi deals” și o … Citește mai mult