Alianţa XmE – Smokey

Se pare că XmE s-a trezit din comă. După întregi săptămâni de gogit, s-a gândit să mai intre şi el pe wap, că doar l-o băga cineva în seamă. Acum ceva timp am scris un articol despre blogul său de doi bani (+TVA). Ieri… abia ieri… s-a trezit să mă înjure, deoarece am scris despre … Citește mai mult

Acelaşi design

E o raritate în ziua de azi să ai ceva original. Pe toţi le apucă copiatul… deşi nu e vremea tezelor. 😀 Cele mai enervante clonări (dacă se poate spune aşa) sunt cele ale temei (design-ului) de pe blogul lui FeNoMeNo. Ce are aşa special acel css? Marginea colorată roz? Sau poate cele câteva tipuri … Citește mai mult

S-a întâmplat ceva…

S-a întâmplat ceva pe wap. Mai exact în guestbook-ul FeNoMeNo (nu ştiu de ce îi zic aşa, că FeNoMeNo nu prea mai intră pe acolo). După cum bine vedeţi (şi o mare parte din voi vedeţi bine), pe FeNoMeNo.Ro nu prea mai intră nimeni pentru a descărca ceva (poate doar câţiva puşti, ocazional, în zona … Citește mai mult