Ba cu noi începe vara!
Salut! Cu cine începe vara? În primul rând… să trăiască tot românu’ (cei ce nu-s români pot să moară?). Nu mai bine era „să trăiască tot omu’? Anyway, nu despre asta mi-am propus să scriu, ci despre cel/cea/cele/cei cu care începe vara. Am văzut pe diverse site-uri următorul motto: Vara începe cu noi. Problema se … Citește mai mult