Campanie Națională: Toți băieții merită mărțișoare!
Vine, vine primăvara! Cel puțin calendaristic, de la 1 Martie e deja primăvară. Că e ger de îngheață ghiocelul… asta e altă discuție. Fix acum trei ani, Eugen H Crăciun mi-a sugerat să fac o campanie națională și internațională prin care noi, masculii, să ne cerem mărțișoarele. De ce doar în Bucovina să primească băieții … Citește mai mult