Ce este DNS Failover și de ce îl folosesc
Lunea nici iarba nu crește… zice o vorbă pe care o tot aud în zilele de luni. Tot luni era când s-a oprit serverul virtual pe care e găzduit acest blog. La ora opt fix m-a anunțat Jetpack că serverul nu mai merge. Off… nu mai merge – cum spunea un browser consacrat. Ideea e … Citește mai mult