Durerea de cap „îmi mănâncă din RAM”
Nu sunt prieten cu durerea de cap. Nu ştiu cine e. Niciun fel de durere nu mi-e prietenă. Nu ştiu cui îi e. Totuşi mai ştiu câte ceva. Ştiu că durerea de cap mă face să nu funcţionez la parametrii normali. Bine că mai şi trece. 🙂 Într-una din zile, când veneam acasă de undeva, … Citește mai mult