Optimizăm, dar nu ne mai scriem
Adică eu nu am mai scris nimic pe blog. O fi astenia de primăvară de vină. Nu-mi trece prin minte altceva pe care să dau vina, căci se înţelege că nu e vina mea. Îţi dai seama ce inspirat sunt, dacă nici să dau vina pe… nu-s în stare. În altă ordine de idei Ce … Citește mai mult