Zero comentarii de tip SPAM. Scot filtrele?
Se pare că nu mai am parte de comentarii de tip SPAM. Mai demult mai scăpa câte unul, însă de când cu formularul Jetpack de scris păreri, n-a mai comentat aiurea niciun chinez, rus sau altfel de bot. Mă aşteptam la asta, căci ştiam că JavaScriptul mai triază din boţii de pe internet. Ziceam asta … Citește mai mult