Am pus mâna pe topor

Am pus mâna pe topor

Am pus mâna pe topor ieri (chiar dacă era sărbătoare) şi am distrus formularul de comentarii de pe blog pentru că vechi, că demodat, că prea mult de completat. Acum e formularul de comentarii by Jetpack, formular ce arată mai bine şi este completat deja în cazul celor care au comentat pe alte bloguri ce … Citește mai mult