Nu e prea târziu pentru Telekom Mobile să vină cu abonamente de 3 euro?

În ultima perioadă am scris mai mult despre telecom și despre ofertele operatorilor de telefonie mobilă. Cumva îmi place nișa aceasta, dar nu-i foarte multă acțiune aici. Observ că pe sfârșit de an toți operatorii au redus prețurile abonamentelor noi, abonamente încheiate în această perioadă, asta după ce prin primăvară și prin vară au mărit … Citește mai mult

La Orange abonamentele se plătesc în avans

Am trăit până acum cu ideea preconcepută că la abonament consumi întâi, apoi plătești, iar la cartelă prepay plătești întâi, apoi consumi în limita a cât ai încărcat. Doar că la Orange nu-i chiar așa. Am prelungit zilele acestea abonamentul unchiului meu. Abonament Fun 8 în afara perioadei contractuale, abonament pentru care plătea câte 8 … Citește mai mult