O frumoasă după-amiază de aprilie
Astăzi a timp frumos. La amiază am citit câte ceva despre GDPR și am reintrodus pe blog informarea cu privire la cookie-uri. Am făcut și o pagină dedicată prăjiturelelor din browser. Au mai rămas termenii și condițiile, plus politica de confidențialitate. Până pe 25 mai… mai e timp. După-amiază am ieșit din casă și am … Citește mai mult