Sari la conținut
Vasi.Ro
  • Confidențialitate
  • Contact

din cauza

Care-i faza cu „datorită” şi „din cauza”

19 august 20214 noiembrie 2014 de Vasi

Nu ştiu câţi dintre voi ştiţi că datorită şi din cauza nu se pot folosi unul în locul celuilalt. Din cauză că tot aud pe la radio, TV şi mai peste tot structuri de genul „datorită medicilor acel copil a decedat” sau “datorită lui merge ţara asta atât de prost”, am zis să-mi iau inima-n … Citește mai mult

Categorii Altele Etichete datorita, din cauza 2 comentarii

Blogroll și recomandări

  • Istoric Service Auto
  • Grig
  • Stiri de ultima ora
  • Ciurcaș Dan
  • Francisc Vasile
  • Wlog
  • Fii Modern
  • Stiri Timisoara

Au avut ceva de spus

  • Wlog la Testez eSIM-uri din Republica Moldova
  • Vasi la Testez eSIM-uri din Republica Moldova
  • Ciurcas Dan Gabriel la Testez eSIM-uri din Republica Moldova
  • Stefan la Cum am portat un număr din Digi prepaid înapoi în Telekom Mobile România

Ultimele articole de pe blog

  • Testez eSIM-uri din Republica Moldova
  • Cum am portat un număr din Digi prepaid înapoi în Telekom Mobile România
  • S-a scumpit YOXO și mulți au renunțat…
  • Cum să te țină mai mult bateria telefonului

Cauți altceva? Caută aici:

Confidențialitate și cookie-uri: acest site folosește cookie-uri. Dacă continui să folosești acest site web, ești de acord cu utilizarea lor.

Pentru a afla mai multe, inclusiv cum să controlezi cookie-urile, uită-te aici: Politică cookie-uri

Mod întunecat

© 2026 Vasi.Ro • Construit cu GeneratePress