9 luni de grădi…
Vuieşte tot mapamondul cum că Gabriel nu a fost la grădiniţă şi ar cam fi cazul să recupereze. Chiar astăzi m-a oprit cineva să mă întrebe dacă e adevărat că Gabriel nu a fost niciodată la grădiniţă. I-am spus că nu ştiu, nu-s din Galaţi. 🙂 Lăsând gluma la o parte, nu m-am înţeles … Citește mai mult