Am închis abonamentul YOXO?
Am avut abonament YOXO încă de la început, de când se dădeau bani înapoi pentru giga de net neconsumați. Am recomandat YOXO și o văd ca pe o variantă mai bună decât Orange PrePay dacă nu ai nevoie de mai mult de 60 de GB de internet lunar. Abonamentul de 39 de lei îl văd … Citește mai mult