E weekend şi e soare. Vremea e numai bună pentru hoinărit pe afară. Un crâmpei de vară-n toamnă, aş putea spune.
Deşi e , nu mă uit la el. De ce? Că mă dor ochii, mă dor…
E weekend şi e soare. Vremea e numai bună pentru hoinărit pe afară. Un crâmpei de vară-n toamnă, aş putea spune.
Deşi e , nu mă uit la el. De ce? Că mă dor ochii, mă dor…