Plictiseala de pe wap
Motto: Toată lumea se plânge de plictiseala de pe wap, dar nimeni nu face nimic. E plictiseală pe wap. 🙂 Dacă mă străduiesc puţin, mai scriu cuvântul “plictiseală” de câteva ori. Ştiţi deja că FeNoMeNo încearcă să scape de această plictiseală, mai postând câte un banc (ca cel cu 69-le şi cartofii prăjiţi), mai postând … Citește mai mult