La voi tot primăria oprește curentul?
Știți că primarul e de vină? Cum pentru ce? Nu contează. Primarul e de vină. Discutam adeaori pe Facebook cu cineva care era supărat că nu mai are energie electrică de două ore. Discutam e mult spus, căci omul o ținea pe a lui. Avea nevoie de numărul de telefon de la deranjamente primărie. Cumva … Citește mai mult