De ce politica mă plictisește la maxim
S-a protestat. S-a schimbat prim-ministrul. S-a schimbat guvernul. În România se face multă politică. Foarte multă politică. La nivel local, dar mai ales la nivel național. Multă lume se visează în politică, în Consiliul Local, în Parlamentul European. Cred că din această cauză e Casa Poporului atât de mare. Altfel visezi pe un scaun, la … Citește mai mult