În ce anotimp suntem?

Vremea ne-a oferit multe surprize. Astăzi a fost soare și cald ca primăvara, după care s-a înnorat și a fulgerat ca vara. A plouat cu grindină și pe jos s-a așternut zăpada, ca iarna.

Vreme numai bună de stat în casă și ascultat muzică pe YouTube, că e gratuit.

4 comentarii la „În ce anotimp suntem?”

  1. Eu am fost cateva zile plecat din Bucuresti, iar in seara asta cand m-am intors am avut impresia ca am plecat primavara prin martie si am revenit in decembrie. 🙂
    Imi faceam planuri sa ies cu bicicleta.. dar am visat doar.

    Răspunde

Lasă un comentariu