Se poartă româna scremută şi stâlcită
Stau şi mă gândesc (la) ce ne lipseşte nouă, românilor. Avem de toate, chiar dacă unii au mai mult, iar alţii nu au deloc. Avem imunitate, iar dacă imunitatea nu este suficientă există farmacii sau mir. În farmacii avem medicamente pentru orice, de la dureri în cot până la mâncărimi în fund. Toate au un … Citește mai mult