E timpul să mai scriu ceva
Nu am mai scris nimic aici și zilele au trecut. Nu a zis niciuna că mai stă puțin, să reușesc să scriu și eu ceva pe blog. Astăzi e momentul să scriu ceva: CEVA. Nu, de fapt, altceva am vrut să scriu: ALTCEVA. Mai bine nu mai scriu nimic și vă povestesc o fază petrecută … Citește mai mult