Amintirile mă răscolesc…
Astăzi am văzut un articol pe blogul lui Nanemernic despre vremurile în care wapul era încă wap şi m-a apucat melalcoolemia. Pardon, melancolia. 🙂 Prin 2008 – 2009, atunci când am luat wapul ca un viciu şi mi l-am asumat, mi-am fost făcut cont pe un chat. Aşa, ca de început. BestWap.In era adresa lui. … Citește mai mult