Nu mai avem fursecuri

Luna mai este luna regulamentului general privind protecția datelor. Până pe 25 mai o să tot primești mail-uri cu termeni și condiții, politici de confidențialitate și alte chestii neinteresante. Până una alta, acest blog nu mai folosește cookie-uri deloc. Nu mai trebuie să accepți prăjiturelele, dacă nu îți plac. A da, de astăzi blogul are … Citește mai mult