Scripturi peste scripturi

Ies la lumină tot mai multe scripturi. De la scripturi de chat până la alte scripturi de chat, scripturile sunt căutate deoarece se doreşte înlocuirea vechiului lavalair cu ceva mai prietenos. De fapt, foarte puţini din cei ce au deja chaturi îşi doresc să renunţe la vechiul script. Ar alege, mai degrabă, o “cârpeală”, adăugând … Citește mai mult

Chat pe tk

Visurile celor de pe wap sunt simple: unii îşi doresc un forum ca Wap-Forum, alţii un site ca cel al lui FeNoMeNo, iar alţii (alţii decât “alţii” de mai sus) un chat pe tk, ca bestwap. Şi acum, o să vă întrebaţi: “Dar ce, bestwap are domeniu tk?” NU! Dar chiar nu mai contează asta! … Citește mai mult

Tu ce cauţi pe un chat wap?

De chaturi wap… sunt pline hosturile. Cele ce permit găzduirea lor. Aproape fiecare admin de chat vrea să aibă o echipă ce să se ocupe de lavailarul său. Forumul, camerele de chat sau elementele pentru descărcare sunt doar câteva din “ramurile” ce necesită administrare. În 2013, chaturile wap nu diferă prea mult de ce era … Citește mai mult

Spamul şi chaturile wap

Acu’ ceva timp, FeNoMeNo scria că ar fi mai ok ca spamul să fie permis pe chaturile wap. Chiar imediat după aceea, s-au găsit vreo doi care au înţeles ideea. Însă ca orice minune – ţine trei zile. Mai puţin Adi Minune. 🙂 Am văzut recent un mesaj (scris de zeci de ori) în Guestbook-ul … Citește mai mult