Din telefon… adunate 19 august 202120 mai 2018 de Vasi Fiindcă timpul trece și rămân doar amintirile, las și eu astea aici. Click pe fiecare poză în parte pentru a o vizualiza la dimensiunea completă. Partajează asta: Partajează pe X(Se deschide într-o fereastră nouă) X Partajează pe Facebook(Se deschide într-o fereastră nouă) Facebook Partajează pe Telegram(Se deschide într-o fereastră nouă) Telegram Partajează prin WhatsApp(Se deschide într-o fereastră nouă) WhatsApp Similare
De unde sunt pozele 3,4 si 6? Imi par fooarte cunoscute locurile ,dar acum nu-mi vin in cap unde se gasesc Răspunde
De unde sunt pozele 3,4 si 6?
Imi par fooarte cunoscute locurile ,dar acum nu-mi vin in cap unde se gasesc
Pe a treia și pe a șasea le-am făcut când veneam de la serviciu. A patra e la Vicșani.