Ce temă ar trebui să aleg?

Aş vrea să schimb design-ul acestui blog, însă nu ştiu ce să aleg. Vreau o temă responsivă, pentru a se vedea bine pe toate dispozitivele. Problema e că nu am încărcat acele „featured images” pentru articolele pe care le-am adăugat până acum, iar multe din temele mai noi pe asta se bazează. Aş vrea o temă simplă, dar nici banală. Mi-ar plăcea să aibă limba română sau măcar să fie uşor de tradus.
Nici imaginea reprezentativă a blogului nu e atât de simplă.

O temă ce îmi place este cea de pe cronicarul.net. Ar mai fi tema Ribbon, însă aceasta necesită mai mult timp pentru a o traduce în limba română. Şi ar mai fi alte sute de teme care m-ar putea mulţumi, de aceea cer părerea voastră înainte de a face pasul spre o temă responsivă.

4 comentarii la „Ce temă ar trebui să aleg?”

  1. ribbon are ceva buguri. Am avut-o acum 2 ani de zile, numai belele facea. Oricum nu e adaptata la wordpress 4.0.
    eu folosesc genesis framework. nu e ieftin, dar este foarte ok, foarte rapid.

    Răspunde

Lasă un comentariu