A ajuns un colet trimis de Black Friday

Vinerea neagră cea mare a trecut, dar vor mai fi vineri negre, că nu-i gata luna noiembrie.

Cum mă gândeam eu vineri la amiază cam ce aș putea comanda, mi-am amintit că vine iarna și nu mai am stocuri de Coldrex-uri și alte minuni din astea cu paracetamol și vitamina C. Cum la farmaciile din oraș s-au scumpit mai toate, am comandat online.

Și online s-au scumpit mai toate, dar parcă nu chiar așa. Am comandat vineri de la Spring Farma și astăzi, duminică, mi-a adus curierul coletul. Chiar nu mă așteptam să livreze atât de repede, mai ales că am mai comandat de la Spring Farma și nu m-au dat pe spate cu termenul de livrare.

Doar cu Voltaren, că am comandat o dată și din ăla.

La voi cum e cu livrările? Vin coletele sau încă nu?

12 comentarii la „A ajuns un colet trimis de Black Friday”

Lasă un comentariu