#500

Nu, nu am împlinit 500 de ani. Acesta este articolul cu numărul 500 de pe blog. O jumătate de mie, bă!!! Va urma

#500

8 comentarii la „#500”

  1. Felicitari. Cel mai important e daca ti-a facut placere sa le scrii si poate daca ai si invatat ceva util sau frumos (sau si util si frumos, asta fiind idealul), in timp ce le scriai, hai poate nu in legatura cu toate dar macar asa 67 % din ele…si un 15 % e ok, se apropie asa mai bine de standardul de gratificatie profesionala din cadrul majoritatii profesiilor lumii, deci asta ar insemna ca ai inceput sa scrii chiar mai mult ca un profesionist nu doar la nivel amator.

    Răspunde
  2. Felicitari pentru articolul cu nr. 500, defapt felicitari pentru ceea ce faci. Iti doresc inspiratie multa, idei cat mai faine si spor la scris. Ai scris o gramada de articole, cu siguranta o sa mai scrii mult mai multe decat ai facut-o pana acum.

    Răspunde

Lasă un comentariu